top of page

MÁ PRÁCE

Portfolio nabízených služeb zahrnuje služby spojené s celkovou vizáží, profesionální líčení, poradenství v péči o pleť a poradenství celkového vzhledu.

 

V rámci líčení nabízím celou řadu variací od denního líčení, přes večerní, svatební, foto make up, fashion nebo glamour. Samozřejmostí je profesionální líčení pro rozličné workshopy, televizní reklamy, spoty, módní přehlídky a další.


Součástí poskytovaných služeb je také zajištění kompletního stylingu, fotografa, lokace, modelek a dalších spojených služeb.


V současnosti spolupracuji aktivně s mnoha předními českými i zahraničními fotografy, stylisty, kadeřníky, svatebními, reklamními a produkčními agenturami.

Cílem mé práce je, abyste se vždy cítili krásně, svěže a mladistvě.

SVATBY

 

 

Svatby jsou samostatnou kapitolou a specializací mé práce.

 

Za několik posledních let jsem získala mnoho zkušeností v této oblasti, a to především v rámci svatebního líčení a vlasového stylingu. Zajistím Vám individuální přístup v oblasti svatebního líčení a vlasového stylingu zcela v souladu s celkovým plánem a image Vašeho svatebního dne.

 

Součástí poradenství je také zajištění doplňků a sladění kompletní vizáže nevěsty, ženicha a samozřejmě také dalších hostů svatebního dne. Před započetím každé spolupráce a přípravy svatebního dne doporučuji zkoušku, kde je možné doladit jednotlivé detaily.

 

Cílem je zajistit nevěstě, ženichovi a jejich hostům nejen krásný vzhled, ale také prvotřídní servis a příjemnou atmosféru svatebního dne.

Každé svatbě věnuji individuální přístup a je pro mě vždy srdcovou záležitostí.

 

 

Zajistím styling při focení, poradím Vám s výběrem šatníku, šperků, doplňků a postarám se o to, abyste vypadali skvěle a chic. Líčení, vlasový styling bude dokonalý i s Vaším šatníkem.

STYLING

bottom of page