top of page

O MNĚ

O MNE

Nadšení pro výtvarné umění, estetično a vše krásné se u mě začalo projevovat už v útlém věku. A právě tento vztah mě přivedl do světa kosmetiky a profesionálního líčení.

Po ukončení studií v roce 2000 jsem nastoupila jako konzultantka pro francouzskou značku kosmetiky Lancôme, po níž následovalo angažmá u dalšího prestižního francouzského brandu Christian Dior. Tam si mě všiml nový kolega a přivedl mě do světa profesionálního líčení a kosmetiky. Pod hlavičkou Christian Dior jsem absolvovala několik odborných kurzů vizážistiky a workshopů, v nichž jsem pokračovala i posléze u dalších světových kosmetických domů.

Mé další kroky směřovaly do Amsterdamu, kde jsem se během dvouletého pobytu plně soustředila na zdokonalování v make-up oboru a při příležitostných návštěvách České republiky jsem veškerý čas věnovala líčení pro fotografy, modelingové agentury a líčení svateb. Po návratu do Čech jsem absolvovala kurz vizážistiky a barevné typologie, který byl završením mé dosavadní získané praxe. Od té doby se věnuji profesionálnímu líčení a kosmetice naplno.

JJ030.jpg

Do roku 2007 jsem pracovala nejprve pro hotel Josef z portfolia Design Hotels, následně pro známou síť mezinárodních hotelů a poté jsem se osamostatnila, abych se mohla věnovat s plným nasazením individuálním projektům a svým klientům. Ve svém portfoliu mám řadu známých osobností a tváří, proto bývá mé jméno často spojováno s přívlastkem „vizážistka hvězd”. Poměrně dlouhou dobu jsem byla také osobní vizážistkou zpěvačky Ivety Bartošové a v posledních letech jsem pravidelně líčila i zpěvačku Victorii Velvet.

Již deset let mám se zámeckým hotelem Chateau Mcely exkluzivní spolupráci coby vizážistka a vlasová stylistka pro svatby a eventy, kde se věnuji nejen náročné tuzemské, ale i zahraniční klientele. Kromě komplexního vzhledu nevěsty se tak často starám i o líčení hostů, pro než dokážu vytvořit podrobný časový harmonogram. Současnou náplní mé práce je nejenom profesionální styling, vedu také školení, poradenství v oblasti péče o pleť a odborné semináře pro vybrané korporace. Mimo to bývám také přizvána jako make-up a stylista v rámci produkce videoklipů, televizních reklam a spotů.

 

Práce profesionální vizážistky se pro mě stala vášní a přináší mi nejen potěšení z práce, ale především radost spokojených klientů.

bottom of page